Людина

Фізичні вправи можуть зруйнувати здорову психіку

Фізичні навантаження повинні бути помірними, в іншому випадку вони можуть зашкодити психічному здоров’ю, – даний факт був виявлений при дослідженні, проведеному вченими з Єльського і Оксфордського університетів.


Наукові фахівці визначили «поріг корисності», фізичної активності, перевищення якого викликає несприятливі зміни в стані психіки. Масштабне дослідження за участю 1,2 мільйона чоловік показало: надмірне фізична навантаження приносить в цьому плані більше шкоди, ніж користі.

«Ми з’ясували, що люди, які дотримуються помірної фізичної активності, набагато рідше зазнавали емоційного напруження і пригніченості, ніж ті, хто не займався спортом. Але люди, які виконували найбільшу кількість фізичних вправ на тиждень, мали найгірше психічне здоров’я в порівнянні з тими, хто не займався спортом», – повідомили автори проекту.

В результаті дослідження було встановлено, що фізичні вправи протягом 45 хвилин три-п’ять разів на тиждень пов’язані з найбільшими перевагами для здоров’я психо-емоційної сфери. Перевищення цього рівня зводило користь від тренувань до нуля. Вчені відзначили, що в результаті занадто інтенсивних занять у людей з’являлися нав’язливі ідеї, а також набагато частіше спостерігалося зниження емоційного тонусу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button