Людина

У молодого покоління з’явилася нова хвороба

Учені по всьому світу б’ють тривогу, підлітки та молоді люди стають жертвою нової хвороби, яка, на їхню думку, викликана активним використанням сучасних ґаджетів. У результаті, як стверджують медики, сучасна молодь може стати горбатою.

Вже сьогодні відомо безліч випадків, коли сучасна молодь, яка проводить довгі години за комп’ютерними моніторами отримує великі проблеми з хребтом. Відомо, що п’ятнадцятирічний англійський хлопець, який проводив за комп’ютером не менше 4- х годин на день, «в нагороду» за це отримав горб. Його батьки помітили, що у хлопчика, у якого була ідеальна постава, лопатки почали підніматися над спиною.

У молодого покоління з'явилася нова хвороба

Лікарі розповідають, що ця історія не є одиничною, таких дітей стає все більше. Лікарі розповідають, що в деяких клініках, у них щотижня зустрічаються пацієнти з подібними проблемами. У результаті викривлення хребта у дитини формується горб. Лікування цього стану вимагає величезного терпіння і сил, воно може тривати роками і не завжди буває успішним.

Читайте також:  Сучасні діти стали менш витривалими

Фахівці остеопати заявляють, що тривале сидіння в підлітковому віці призводить до того, що спина згинається. Це пов’язано з тим, що бурхливо розвиваючий організм не має достатньої сили й міцності зв’язок, щоб утримувати правильну поставу. Тому медики радять батькам: як тільки син або дочка почали скаржитися на болі в спині потрібно негайно вести їх до фахівця в остеопатичний центр. Фахівець http://instost.ru/ в якого треба бути пройти вашому чаду, зможе допомогти при умові, що проблема не набула патологічних рис.

За статистикою, найбільш частим діагнозом у цьому випадку є запущений сколіоз – односторонньо викривлення хребта. Фахівці порівнюють лавиноподібне зростання захворюваності з епідемією, якій можна протистояти тільки спільно. Насамперед, дітям потрібно обмежити час перебування перед комп’ютером і навчити тримати правильну поставу. А при перших неприємних симптомах відразу звертатися до фахівців.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button