Екологія

Фотоелектрична теплиця виробляє 13,2 т спаржі і 3,1 ГВт • год електроенергії щорічно

Французька компанія Tenergie вирощує сільськогосподарські культури у своїй сонячній теплиці з квітня 2017 року. Проєкт, розташований на півдні Франції, створений із застосуванням Tenairlux – власною технологією фірми. Фотоелектрична установка потужністю 2,1 МВт зібрана з модулів на 265 Вт.

«Через чотири роки після початку використання теплиці площею 33 тисячі квадратних метрів ми позитивно оцінюємо проєкт, врожайність зеленої спаржі з Провансу за перший рік вирощування склала 4 тонни з гектара, до цього протягом перших трьох років використовувалися різні культури, включаючи цукіні, ріпу і батат, щорічне вироблення екологічної електроенергії досягає 3,1 ГВт • год, що відповідає споживанню семисот домогосподарств без урахування опалення », – повідомляє компанія. Передбачається, що в 2022 році врожайність досягне 9 тонн з гектара.

Фотоелектрична теплиця виробляє 13,2 т спаржі і 3,1 ГВт • год електроенергії щорічно

Точна підтримка оптимальних умов забезпечує повністю автоматична система, що працює з урахуванням як мікроклімату теплиці, так і погоди.

Протягом трьох найближчих років Tenergie намір побудувати приблизно 30 таких парників, розробляючи вже зараз близько десяти проєктів. Крім того, компанія хоче використовувати свої технології в інших сферах, зокрема, для створення установок метанового бродіння.

На сьогодні 75% фотоелектричних установок, що експлуатуються Tenergie, пов’язані з сільським господарством. Всього в розпорядженні Tenergie у Франції перебувають понад тисячу сонячних і вітряних електростанцій, сумарна потужність яких досягає 615 МВт.

Натхнення: ecotechnica.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button