Земля

Глобальне потепління загрожує дефіцитом їжі і масовими міграціями

Генеральний секретар Всесвітньої метеорологічної організації (ВМО) Мішель Жарро, який готується залишити свою посаду, заявив, що скорочення запасів питної води, викликане глобальним потеплінням, призведе до дефіциту продовольства і масових міграцій.

9310112bf5042be7f8c8acaf728ba776

На думку експерта, з усіх загроз для людства, які приховує у собі глобальне потепління, брак питної води — найбільш значна.

В даний час близько 1,6 мільярда чоловік проживають у регіонах, які можна віднести до територій з «нестачею водних ресурсів». До 2025 року їх кількість може зрости до 2,8 мільярда. По мірі нагрівання планети цей показник буде тільки збільшуватися. Найбільший збиток буде завдано Африці, Близькому Сходу та Азії.

Однак деякі регіони Австралії, США, Південної Америки та Європи також вразливі перед дефіцитом питної води. Згідно з прогнозом експертів, брак водних ресурсів призведе до масштабної кризи з біженцями, оскільки відсутність води для пиття, поливу врожаю і проведення різних робіт змусить сотні мільйонів людей покинути обжиті райони і шукати інші території для проживання.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button