Різні цікавинки

Голівудська усмішка, або що таке вініри

viniry_250Вініри – це невеликі пластинки, які кріпляться на передню частину зуба, щоб змінити його форму і колір. Сьогодні найоптимальнішим способом вирішити ряд стоматологічних проблем без хірургічного втручання якраз і є вініри на зуби (вартість їх буде залежати від матеріалу, з якого вони виготовлені).

Вініри можуть бути композитними і керамічними. Спочатку із зубів сточують емаль, а потім накладають композитний пломбувальний матеріал. Вініри можуть прослужити 7-8 років. Якщо потрібно змінити форму одного або двох зубів, стоматологи радять встановлювати саме композитні вініри. У випадку якщо необхідно встановити виниры на зубы в найкоротші терміни, краще вибрати прямі вініри (ціна на них обумовлена ??тими ж факторами, описаними вище).

Переваги вінірів

Накладки стійкі до фарбування, зберігають свій первісний колір. У них великий термін експлуатації, є можливість підбору відтінку, ідеально повторює колір рідних зубів. Установка вінірів на зуби дозволяє надати зубам досконалу форму і сліпучу білизну, відреставрувати навіть сильні руйнування зубів, виправити багато естетичних недоліків і усунути дискомфорт, пов’язаний з поганими зубами.

Вініри – найоптимальніше рішення проблем із зубами.

Скільки коштують вініри?

Цим питанням задається кожен, хто відчуває проблеми з зубами. Так скільки коштує поставити вініри? У нашій стоматології можна встановити вінір від 2000 гривнів. Потрібно відзначити, що вініри – задоволення не з найдешевших. Висока ціна на вініри обумовлена ??їх якістю.

Найдорожчими, але і самими довговічними, по праву можна вважати люмініри (ціна на них так висока тому, що вони виготовляються з ексклюзивного виду кераміки, що володіє феноменальною міцністю). Голлівудські вініри (вартість яких цілком виправдовується одержуваними результатами), дійсно, перетворюють посмішку, роблячи її схожою з посмішками голлівудських зірок.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button