Технології

Голки залишаться у далекому минулому

holka-sprycНе всі ще знають, але металеві голки потихеньку відходять в минуле. Вони замінюються шовковими уколами, гіпоспреем, а тепер навіть і лазером! Хоча ще доктори продовжують нас проколювати своїми голками, доставляючи не найприємніші відчуття.

Нова технологія являє собою лазерну систему, яка «впорскує» ліки через шкіру зі швидкістю імпульсів в 250 мілісекунд. Що робить такий укол повністю безболісним, і навіть просто непомітним. Не варто і говорить про те, що після уколу немає ніяких пошкоджень шкірного покриву. З одного боку, коли ми раз у рік робимо вакцинації від різних хвороб, то можна перетерпіти і укол звичайною металевою голкою. З іншого боку, є такі люди, у яких уколи – на привеликий жаль, частина життя (діабетики, наприклад). При цьому у безлічі людей існує дика боязнь до ін’єкцій, вони просто втрачають свідомість, коли бачать шприц.

Як було зазначено вище, крім лазерних уколів, є ще «шовкові» уколи, суть яких полягає в мікроголці з вбудованими фіброїном шовку, і це приносить мінімум неприємних відчуттів. А також уколи за допомогою гіпоспрея (медичний інструмент, який вводить ліки шляхом створення потоку повітряної суспензії, без пошкодження шкіри). Створена вченими з Массачусетського технологічного інституту технологія з використанням магнітної сили для введення ліків під шкіру.

Але лазерні уколи є найдосконалішою технологією на даний момент. Шкода, та використання цієї технології поки тільки розвивається і складно сказати, коли вона буде доступна в лікарнях. Але сподіваємося, що це відбудеться якомога раніше.

Натхнення: www.gizmonews.ru

Інформація зі сайту: http://cikavosti.com

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button