Головна / Людина / Голова Apple пожертвує весь свій статок на благодійність

Голова Apple пожертвує весь свій статок на благодійність

Генеральний директор Apple Тім Кук (Tim Cook) повідомив про бажання пожертвувати весь свій статок на благодійність. Правда, попередньо топ-менеджер американської корпорації сплатить своєму племіннику освіту, повідомляє агентство «Рейтер» з посиланням на видання Fortune.

1-27-03-2015-600-407

Статок Тіма Кука оцінюється в 120 млн доларів, також у нього є службовий пакет акцій, який на даний момент коштує близько 665 млн доларів. За 2014 Кук заробив 9220000 доларів, що в два рази більше його доходів у компанії за 2013 рік.

Всі свої накопичені кошти голова Apple передасть нужденним, як тільки оплатить навчання свого 10-річного племінника в коледжі. За словами Кука, він уже виділяє гроші на благодійність, але надалі планує «не просто виписувати чеки», але розробити системний підхід до цього процесу.

Читайте також: Найбідніший президент на планеті

Тім Кук очолив рейтинг світових лідерів 2015 року, який склав журнал Fortune. За словами оглядачів, при складанні рейтингу враховувалася не тільки реальна влада, а й здатність надихати інших людей на дії та вести їх за собою. У 2014 році ряд економічних видань визнали Кука «Людиною року» і «Менеджером року».

Натхнення: dailycomm.ru