Людина

Голова Apple пожертвує весь свій статок на благодійність

Генеральний директор Apple Тім Кук (Tim Cook) повідомив про бажання пожертвувати весь свій статок на благодійність. Правда, попередньо топ-менеджер американської корпорації сплатить своєму племіннику освіту, повідомляє агентство “Рейтер” з посиланням на видання Fortune.

1-27-03-2015-600-407

Статок Тіма Кука оцінюється в 120 млн доларів, також у нього є службовий пакет акцій, який на даний момент коштує близько 665 млн доларів. За 2014 Кук заробив 9220000 доларів, що в два рази більше його доходів у компанії за 2013 рік.

Всі свої накопичені кошти голова Apple передасть нужденним, як тільки оплатить навчання свого 10-річного племінника в коледжі. За словами Кука, він уже виділяє гроші на благодійність, але надалі планує “не просто виписувати чеки”, але розробити системний підхід до цього процесу.

Читайте також: Найбідніший президент на планеті

Тім Кук очолив рейтинг світових лідерів 2015 року, який склав журнал Fortune. За словами оглядачів, при складанні рейтингу враховувалася не тільки реальна влада, а й здатність надихати інших людей на дії та вести їх за собою. У 2014 році ряд економічних видань визнали Кука “Людиною року” і “Менеджером року”.

Натхнення: dailycomm.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments