Технології

Google патентує передачу особистості людини роботам

Пошуковий гігант Google, як відомо, займається безліччю проектів з далекого майбутнього. Для цього існують навіть окремі лабораторії в компанії: Google X, завдяки якій з’явилися самохідні автомобілі, Google Glass і Google Y, де займаються ще більш амбітними проектами. Сидячи з усього, там кипить серйозна робота — Google запатентувала технологію, яка дозволяє запрограмувати особистість людини в робота.

Згідно з представленими матеріалами, Google сподівається, що в майбутньому роботи зможуть отримати велику кількість особистостей, які можна буде переносити з однієї машини на іншу. Особистості ці будуть практично повністю відповідати тим людям, з кого знятий цей образ. Причому мова йде не про візуальну схожість, а поведінку, слова і звички.

[ads2] У патенті наголошується, що мобільні ґаджети (звичайно, під управлінням Android), хмарні обчислення і роботи з інтегрованим набором сенсорів можуть використовуватися для прийняття машиною особистості і характеру реально існуючої людини. Більш того, такий робот залежно від обставин буде здатний звернутися до особистості найбільш підходящої персони. Втім, користувач зможе вибрати, з ким він хоче поспілкуватися.

«Робот може бути запрограмований, щоб отримати особистість реально існуючої людини (наприклад, на основі користувача, померлої улюбленої людини, знаменитості і так далі), щоб відтворити риси характеру», — наголошується в патенті. Крім того, мова йде про зберігання всіх особистостей в хмарному сховищі, звідки і буде отримувати необхідні вступні робот.

Що ще більше лякає, Google хоче інтегрувати конструктор особистості. Сюди входить як створення збірного образу з різних закінчених зовнішностей, так і повноцінний конструктор з базової особистості. Це вже схоже на The Sims, тільки в реальному житті. При цьому не обов’язково відштовхуватися, на думку компанії з Маунтін-В’ю, від гуманоїдів, це може бути і звичайний комп’ютер.

Мабуть, намагаючись заспокоїти суспільство, в патенті зроблений акцент на те, що в контексті роботів, особистість є лише «персоніфікацією в сенсі людських характеристик або якостей, віднесених до нелюдських речей».

Читайте також: 

Хоча куди більше сюрреалізму представлено в принципах взаємодії. Наприклад, за запитом «будь мамою», в початковій базі закладених характеристик немає команди або комбінації «мама». В такому випадку, робот пошукає в мережі інших таких же машин для того, щоб створити необхідний образ, наголошується в патенті.

Сумнівно, що проект буде реалізований найближчим часом, якщо буде реалізований взагалі. Однак сам факт оформлення таких дивних патентів натякає, що в Google в тому чи іншому вигляді працюють над описом технічного процесу роботи з записаними на носії особистостями.

Натхнення: www.nanonewsnet.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button