Технології

Hyundai будує акумулятор, який на 50% більший, ніж мегабатарея Tesla в Південній Австралії

Найбільш потужна літій-іонна батарея в світі знаходиться в Австралії — її встановила компанія Tesla Motors всього за 100 днів. Але незабаром у неї може з’явитися набагато більш потужний конкурент, який створюється силами компанії Hyundai Electric & Energy Systems.

Компанія робить батарею потужністю 150 МВт, що майже у два рази потужніше австралійської батареї Tesla. Встановлять гігантський акумулятор в Південній Кореї, а відбудеться це, якщо вірити представникам компанії, зовсім скоро, буквально через три місяці.

У лютому акумуляторна батарея Hyundai буде включена в мережу. Компанія уклала контракт з південно-корейським виробником кольорових металів “Korea Zinc” на спорудження системи зберігання електроенергії вартістю 50 млрд. вон, що відповідає 45 млн. доларів. Korea Zinc буде використовувати акумуляторну систему на своєму НПЗ в місті Ульсан.

Експерти вважають, що проект австралійського акумулятора Tesla встановив свого роду контрольні стандарти для індустрії. Стало ясно, що такі масштабні енергетичні проекти можна реалізовувати швидко.

Австралійський приклад Tesla показав, що робити великі акумулятори можна досить швидко, а ціни, які неухильно падають на сировину і зростаюча потреба в стабільних і надійних джерелах енергії диктують необхідність повсюдного будівництва подібних споруд, адже, працюючи в парі з сонячною чи вітряною фермою, такі сховища можуть забезпечити хороший резерв електроенергії на випадок серйозних збоїв.

Ціни на акумулятори впали майже наполовину з 2014 року, і кожен раз, коли загальне виробництво батарей подвоюється, ціни падають на 19 відсотків.

Також нещодавно Hyundai Electric побудувала систему зберігання енергії на 51,5 МВт*год (СХЕ) в штаб-квартирі Hyundai Heavy Industries в місті Ульсан, яка повинна підвищити ефективність використання енергії.

Натхнення: econet.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button