Здоров'я

Як доглядати за шкірою малюка

Кожна мама знає, що догляд за дитиною — це важка і копітка робота. Піклуватися про його шкіру треба часом дуже часто, особливо в спекотні дні. Малюки важко переносять високу температуру і час від часу з’являються попрілості.

1. Щоденне купання при будь-якій температурі вдома дасть немовляті полегшення і комфорт, все залежить від того, в якій воді ви його купаєте. Температуру води можна перевіряти не тільки спеціальним градусником, але і просто, опустивши у воду лікоть. Або направивши струмінь води на внутрішню частину ліктя, і ви зрозумієте, що вода підходить для купання.

2. Не забувайте мити у малюка пахви і шию, там накопичуються основні відкладення бруду і поту. Там теж часто виникають почервоніння.

3. Зараз частіше зустрічається, що дітям надягають на цілий день підгузки. Та не багато підгузників підходять для шкіри вашого малюка. Поки ви визначитеся якими користуватися, може виникнути подразнення в інтимній зоні.

4. Перед тим, як надягати дитині підгузник або при зміні підгузника, необхідно підмити дитині попку. Протерши на сухо, багато мам користуються кремами під підгузник або присипкою, що теж не рекомендується робити. Адже кремом ви просто зволожує шкіру, а присипкою пересушуєте її. А якщо шкіра в нормальному стані можна просто надіти підгузник і все. Але краще всього для запобігання появ попрілостей нанести звичайне дитяче мило, яке продається в аптеках. Цим ви можете допомогти шкірі впоратися з попрілостями і заздалегідь їх попередити.

5. Якщо ви відучаєте дитину від використання підгузника, то робити це потрібно не відразу. Використовуйте перший час його хоча б на ніч. А вдень бажано відразу після того, як дитина впісалася, знімати плавки або присажувати дитину на горщик і підмивати попку, хоча б через раз. Інакше в кінці дня може виникнути не бажане роздратування.

Кнопка «Наверх»