Фото

Сумки та рюкзаки їх переробленого паперу, що вміщуються в кишені

Сумки з паперу — новий модний тренд.

Новий тренд на ринку моди — сумки і гаманці з переробленого паперу. Цей 100-відсотково екологічний продукт не втратив своїх властивостей шкіряних попередників, і при цьому таку сумку у разі необхідності можна просто скласти в кишеню.

Компанія Urban Kraft стала всесвітньо відомою завдяки унікальним гаманців, сумкам і рюкзакам, зробленим з переробленого паперу. При цьому за функціональністю вони ні в чому не поступаються шкіряним аналогам.

Вже не шкіргалантерея.

В якості матеріалу для виробництва унікальних виробів виступає деревна маса з волокон бамбука, гамп і міцумаца, що виростають в Японії. В результаті, як стверджує нью-йоркська фірма, виходить матеріал, який не тільки набагато міцніший від звичайного паперу, але ще і володіє водовідштовхувальними властивостями. Вироби з цього незвичайного паперу навіть можна прати.

Сумки з водовідштовхувального паперу.
Паперові сумки та рюкзаки.

Urban Kraft також підкреслює надзвичайну міцність і довговічність своїх рюкзаків: незважаючи на полегшену конструкції, кожен рюкзак може спокійно витримати вагу в 30 кг. При цьому «паперові» сумки з гаманцями екологічно чисті.

Гаманець теж паперовий.

Кожен виріб зроблено вручну, і на кожному етапі виробничого процесу компанія прагне мінімізувати відходи та вплив на навколишнє середовище.

Сумки з особливим шармом.

Натхнення: www.ecobyt.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть