Людина

Як зберегти молодість після 40 років

Якісна дієта після 40 не тільки пригальмує процеси старіння, але і додасть бадьорості та наповнить енергією.

З настанням 35-40 років, люди намагаються змінити спосіб життя. До цього ми можемо спокійно їсти що попало, вживати алкоголь, менше рухатися, але як кажуть, за все хороше треба розплачуватися. Вагу стає важче скинути, похмілля стає болісним. Таким чином, наш організм дає нам зрозуміти, що потрібно щось змінювати.

Рекомендуємо дотримуватися цих порад:

Пийте молоко, в якому міститься великий відсоток жиру. Особливо це корисно після фітнесу, якщо вас турбує втрата м’язової маси. Після 50 років, втрачається близько 1-3% м’язів в рік. А молоко уповільнює процес, плюс зміцнює кістки.

Не вживайте Бади, по-перше, вони дорого коштують, а по-друге, можуть завдати шкоди. Після 40, включайте в їжу корисні і поживні речовини, що містять вітаміни.

Перестаньте їсти часто, це може призвести до діабету. Не їжте перед телевізором, солодощі приберіть подалі від очей, якщо ви любите жувати їх, коли не відчуваєте почуття голоду. Їжте повільно, ретельно пережовуючи.

Забудьте про фаст-фуд. У нього входять не тільки гамбургери, але й каші швидкого приготування і локшина, вони містять в собі величезну кількість цукру, підсилювачів смаку, консервантів. Виключіть продукти, що містять Е-добавки, якщо бажаєте зберегти молодість надовго.

Експериментуйте. Сядьте на дієту Середземномор’я. Для цього необхідно включити в свій раціон біле м’ясо тварин і риби, оливкову олію, їжте більше фруктів, овочів, бобових, сочевицю, мигдаль і насіння. Додавайте у страви куркуму, для поліпшення травлення і зняття поганого настрою.

Вже встановлено, що цукор викликає старіння організму, зморшки, сприяє появі інфарктів та захворювань артерій. Виключіть борошняне, шоколад, рис і картоплю.

Пийте каву, в помірних кількостях вона не зашкодить. Підбадьорливий напій запобігає хворобі Альцгеймера і покращує роботу мозку. Пийте чаї, що включає антиоксиданти, наприклад, ройбуш, улун.

Стримайте споживання солі, тому що вона затримує воду, підвищує артеріальний тиск, збільшує формування катаракти, викликає набряклість і ішемічну хворобу.

Забудьте про куріння, оскільки ви отруюєте свій організм токсичними речовинами, він не засвоює вітамінний комплекс і процеси старіння прискорюються.

Дорогі жінки, пам’ятайте, що наше здоров’я знаходиться в наших руках. Правильні звички допоможуть зберегти гарний стан, самопочуття і створити чудовий настрій.

Кнопка «Наверх»