Здоров'я

Епіляцію в зоні бікіні визнали небезпечною для здоров’я

Жінки, які голять зону бікіні, ризикують зіткнутися з цілим рядом проблем, серед яких інфекції, опіки, сильне свербіння, висип або порізи, попередили вчені у новому дослідженні.

Американські дослідники виявили, що 87% жінок в даний час видаляють всі або частину волосся на лобку. При цьому більшість використовують для цього бритву або віск. Майже дві третини (60%) жінок також повідомили про принаймні одне ускладнення, пов’язаного зі здоров’ям. В їх числі були перераховані невидимі порізи на шкірі, вросле волосся, синці або алергія.
foto_cikavosti_11.09.2014-10_resized

Жінки з надмірною вагою у два рази частіше стикаються з ускладненнями, ніж їх більш стрункі подруги. Нове дослідження, яке тривало з квітня по червень, проводилося на базі державних клінік, розташованих в Техасі. Всім жінкам, які взяли у ньому участь пропонувалося відповісти на питання про їх досвід лобкової епіляції.

Читайте також: Що краще, фотоепіляція або лазерна епіляція?

У загальній складності були використані дані про 333 жінок у віці від 16 до 40 років. Дослідники виявили, що тільки 4% жінок ніколи не стикалися з ускладненнями, викликаними лобковою епіляцією. При цьому темношкірі й іспаномовні жінки рідше, ніж білі, стикаються з ускладненнями, стверджують дослідники.

Незважаючи на ускладнення, лише 44% опитаних жінок заявили, що відмовилися від видалення волосся в зоні бікіні. При цьому найбільш поширеною причиною стала неприязнь побічних ефектів, які включали появу щетини, шишки, висипу або вростання волосся.

Серед інших причин були названі морока, так вважають 25%. Майже 12% пояснили відмову від епіляції відсутністю сексуальної активності, 2,5% зізналися, що перестали голитися на прохання партнера. Вагітність, як причина відмови від епіляції зони бікіні, була названа 14% жінок.

У доповіді провідний дослідник з Центру міждисциплінарних досліджень з охорони здоров’я жінок зазначає, що жінки повинні отримати професійну консультацію про безпечне видалення волосся.

Читайте також: Що таке лазерна епіляція

Дослідження було опубліковане в американському журналі акушерства і гінекології. Попереднє дослідження показало, що видалення волосся в зоні бікіні за допомогою воску може збільшити ризик зараження ІПСШ (інфекції, що передаються статевим шляхом). Дослідження також показало, що індивідуальні воскові комплекти часто призводять до опіків, які потребують пересадки шкіри.

Втім, більш ранні дослідження виявили переваги, які несе в собі воскова епіляція зони бікіні. Так, австралійський вчені довели, що вона допомагає викорінити лобкових вошей.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button