Інтернет

Instagram вганяє людей в депресію

Думаєте, соціальні мережі – це добро в сучасному виконанні? А ось і ні! Це справжнісіньке концентроване зло, тому що вони крадуть вже не тільки наш час, але і настрій. До слова, улюблений багатьма соціальний проект Instagram визнаний найбільш депресивним – він навіть Facebook зміг обігнати.

А все чому? Та тому що більшість людей схильні до заздрощів, як відкритих, так і підсвідомих, і саме цей черв’ячок точить нас зсередини, змушуючи засмучуватися. Простий приклад: ви працюєте в офісі другий рік без відпустки і не бачите ніякого життя, а ваш колега, негідник, покотив на півдня, та ще й фотографії виставляє цікаві й райдужні. Ви, звичайно, ставите йому «лайки» і пишете захоплені коментарі, а настрій-то псується! Ось про це і говорять вчені та автори журналу Slate, що склали рейтинг депресивних соціальних мереж.

Або ось ще приклад: Ви викладаєте купу фотографій в надії отримати мільйони «лайків» від друзів і знайомих. А ті, мерзотники, не тільки не «лайкають» ваші дорогоцінні й поза всяким сумнівом шедевральні фоточки з туалету місцевого клубу, але і залишають їх без коментарів! Це ж верх хамства! І знову настрій йде в даун. Загалом, серйозні дослідження дійсно показують, що Instagram валить людей у депресію частіше і ефективніше інших соціальних проектів, оскільки візуальні образи (фотографії) люди сприймають краще і емоційно більш відкрито, ніж текстові статуси. Отож, якщо хочете бути в гарному настрої, не витрачайте час на соціальні мережі і живіть реальним життям, а не віртуальним.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments