Екологія

Існує висока ймовірність того, що людська цивілізація загине протягом 30 років

Нова доповідь попереджає про існування високого ризику загибелі людства в результаті кліматичної кризи в найближчі десятиліття.

У доповіді наголошується, що є висока ймовірність того, що людська цивілізація прийде до своєї загибелі протягом наступних трьох десятиліть, якщо не будуть прийняті термінові заходи.

У доповіді, опублікованій австралійським аналітичним центром The Breakthrough National Centre for Climate Restoration, викладається апокаліптичний сценарій, коли на більшій частині нашої планети людська раса вимре до 2050 року.

Доповідь відмовляється применшувати свою похмуру оцінку того, що може статися, попереджаючи про «екзистенціальний ризик для цивілізації». Людство саме риє собі могилу створюючи постійні великі негативні наслідки для екології та знищуючи планету, на якій живе.

Автори стверджують, що зараз ми знаходимося в унікальній ситуації, яка не має точного історичного еквівалента, із температурами, несхожими на все, що коли-небудь мало людство, і населенням майже 8 мільярдів чоловік.

Це вимагає від нас працювати над тим, щоб уникнути катастрофічних можливостей, а не дивитися на ймовірності, оскільки вчитися на помилках — це не варіант, коли справа доходить до екзистенціальних ризиків.

Маючи це на увазі, вони пропонують правдоподібний і страхітливий «сценарій 2050 року», при якому людство може зіткнутися з неминучим крахом всього за три десятиліття.

Якщо описати його коротко, то в результаті людської діяльності, забруднення атмосфери та навколишнього середовища на планеті підскочить температура і багато районів земної кулі стануть повністю непридатні для життя. Потім розтануть льодові щити Антарктиди, а підйом рівня світового океану завершить справу. Людство зникне з лиця землі.

Кнопка «Наверх»
Закрыть