Наука

Вчені виявили в організмі людини клітини для боротьби з раком

За заявою вчених з Единбурзького університету, молекула виробляється в організмі людини природним чином. Вже відомо, що відповідні досліди проведені на мишах, результат – повне позбавлення від раку.

Командою стверджується, що вже сьогодні існує можливість поліпшити метод лікування раку шляхом використання імунних клітин для позбавлення від пухлини. Допомогти в цьому процесі зможе молекула LL-37, що виробляється організмом у відповідь на появу в ньому інфекції і чужорідних бактерій. Уточнюється, що LL-37 покращує роботу дендритних клітин, функція яких полягає в здійсненні цільових імунних реакцій.

Подібні способи лікування раку передбачають відбір зразків клітин людини і культивування їх в спеціальних лабораторіях. Це складна і дорога процедура, яка ускладнена за рахунок підготовки необхідної кількості клітин для впливу на злоякісні утворення.

Відзначається, що з додаванням LL-37 до імунних клітин у процесі їх культивування підвищується вироблення клітин, які можна використовувати для лікування захворювання.

За словами вченого Емілі Гвайер Фіндлі, автори відкриття продовжать дослідження і сподіваються на нові результати.

Натхнення: hotgeo.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть