Різне

Історія бренду Hugo Boss

Hugo Boss A.G. – один з найзнаменитіших будинків моди, під цим брендом робляться класичні лінії одягу, аксесуарів і парфюмерії. Лінії одягу для чоловіків і жінок(є також і дитяча лінія) від Hugo Boss випускаються під двома брендами: окремо представлені колекції Boss, основна з них носить ім’я Boss Black, і окремо лінійки одягу Hugo. На відміну від класичного Boss, бренд Hugo є більше нетрадиційним і прогресивним. Ще одним брендом для “досвідчених” чоловіків і жінок, як стверджує реклама, Hugo Boss позиціонує бренд BALDESSARINI.


Також під брендом Hugo Boss робляться аксесуари: годинник, сонячні окуляри і навіть мобільні телефони(спільно з Samsung). Окремим важливим елементом бренду є випуск косметики і парфюмерії.

Заснована компанія по виробництву текстилю була в 1923-му році в Метцінгене, Німеччина(Metzingen, Germany) незабаром після закінчення Першої світової війни німецьким кравцем Хьюго Фердинандом Боссом(Hugo Ferdinand Boss). Компанія була заснована як сімейний бізнес, була на початковому етапі маленьким магазинчиком, який виріс в невелику фабрику, і займалася пошиттям уніформи для соціальних служб – поліцейських, листонош і спецодягу для робітників. Післявоєнна криза в Німеччині відбилася на фірмі і незабаром, в 1930-му році Hugo Boss оголошує про банкрутство.

Але зміни в суспільно-політичному житті Німеччини дали компанії можливість реваншу. У 1931-му році Хьюго Босс, як і багато німців, вступає в Націонал-соціалістичну партію Німеччини. І через рік нова партійна приналежність починає приносити плоди – з 32-33-го років і під час Другої світової війни фірма Hugo Boss офіційно займається виробництвом форми для рядового складу німецьких військ, офіцерів Вермахту і інших гілок влади нацистської Німеччини.

У післявоєнний час фірма повертається до виготовлення одягу для листонош і поліцейських. У 1948-му році помирає засновник фірми Хьюго Босс, але фірма продовжує розвиватися і на початку 50-х в її асортименті з’являється перший чоловічий костюм. Але тільки в 70 – компанія повністю фокусується на чоловічій моді(перший жіночий костюм з’явився набагато пізніше – в 1998-му). Перетворенню Hugo Boss на той модний бренд, яким ми його знаємо зараз, багато в чому сприяло нове керівництво фірми.

У 1967-му до управління приступають брати Песть, Уве і Йохен(Uwe, Jochen Holy) – онуки Хьюго Босса. На хвилі післявоєнного підйому економіки Німеччини Hugo Boss нестримно розвивається і стає найбільшим в Німеччині і одним з найбільших у світі виробників одягу і впливовим будинком моди.

У 1985-му компанія стає акціонерним товариством, назва тепер звучить як Hugo Boss A.G. У 1993-му компанія переходить під управління італійської групи Marzotto. І до сьогодні текстиль для моделей виробляється на італійських фабриках , а шкіра поставляється з Англії та Німеччини. Hugo Boss, який доконало представлений на Shopart – краще з можливого для активних, зосереджених і упевнених в собі, для тих, хто бездоганний в смаку, і завжди йде в ногу з часом!

У 1997-му році компанія публічно визнала факт своєї співпраці з нацистами. Поштовхом до заяви представників фірми послужило обнародування прихованих рахунків у банках Швейцарії, в яких фігурувало ім’я Хьюго Босса, що доводило його зв’язок з нацистами. Але і тоді, в заявах було присутнім твердження про повну непоінформованість керівництва фірми про цей факт, аргументом служила відсутність в архівах компанії якої-небудь згадки про події пов’язаних з обслуговуванням нацистського режиму.

Для очищення іміджу фірми був найнятий історик, що розслідує події 50-річної давності, так поступали і багато інших німецьких компаній, звинувачених в співпраці з нацистами. За підсумками розслідування компанія зобов’язалася виплатити компенсацію тим, хто працював на неї примусово в роки війни.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button