Головна / Людина / Кардіо стимулює роботу мозку

Кардіо стимулює роботу мозку

Під час активного кардіотренування у вашому організмі підвищується потреба в кисні і серце починає швидше качати повітря, тим самим насичуючи ваш мозок киснем. Регулярні фізичні навантаження в перспективі можуть викликати зростання нових клітин у мозку, які допоможуть вам швидше засвоювати інформацію і запам’ятовувати її на більший проміжок часу.

Гіпотеза про користь кардіо для мозку була підтверджена низкою досліджень. Вчені спостерігали 6 місяців за станом мозку людей, що тренуються три рази в тиждень. В результаті у піддослідних було виявлено збільшення гіпокампу. Гіпокамп — це сектор мозку, який відповідає за нашу пам’ять і здатність до концентрації. Додатковим бонусом виявилося те, що кардіо активує білок НФГМ. Все, що вам потрібно про нього знати: він стимулює розвиток нейронів, які забезпечують зберігання і передачу інформації в нашому мозку. Чим більше НФГМ, тим більше нейронів, тим швидше і краще ви думаєте.

Завжди можна знайти час для невеликого півгодинного тренування. Багато виправдовуються відсутністю часу і втомою після роботи. Однак якщо ваша робота пов’язана з розумовою діяльністю, то вам просто необхідна додаткова фізична активність. Насправді після грамотного тренування ви позбудетеся від напруги і втоми, накопиченої протягом дня, якщо ви тренуєтеся ввечері, і прокинетеся, якщо тренуєтеся вранці. Під час кардіо у вашому організмі активізуються і частішають всі процеси, ви заряджаєтеся енергією і мислите швидше. Це також було доведено експериментами — після поїздки на велосипеді люди набирали більше балів в тесті на інтелект і швидше з ним впоратися, ніж до тренування.

Якщо ви надихнулися і хочете займатися кардіо, то сміливо починайте, але не перестарайтеся. На початку достатньо 30-хвилинної активності 3-4 рази в тиждень. В вільному доступі в інтернеті досить різноманітних програм тренувань. До того ж кардіо не обмежується лише домашніми тренуваннями. Це може бути біг, танці, різні види спорту. Вибирайте те, що подобається саме вам. Ідеальний варіант розвитку подій: через якийсь час ви зможете і самі захочете щодня займатися або просто більше рухатися. Ваше тіло звикне до навантажень, а ви самі зрозумієте, як сильно змінилося ваше самопочуття. Через кілька місяців можна додати силові тренування, якщо ви налаштовані серйозно і хочете побудувати красиве рельєфне тіло. Однак і кардіонавантаження буде достатньо при правильному харчуванні, щоб зробити ваше тіло стрункішим, а ваш мозок швидше.

 
comments powered by HyperComments