Людина

Психологи з США дали 10 найефективніших порад щодо боротьби з нервозністю

Багато людей страждають від стресу і нервозності, з якими необхідно боротися. Психологи з США дали 10 найефективніших порад щодо позбавлення від дратівливості.

На думку американських психологів, сучасний темп життя сприяє виникненню різних неврозів і стресів, зачіпаючи не тільки психічне, але і фізичне здоров’я. Особливо важливим фактором в цьому випадку стає дратівливість, яка підвищує ризик розвитку різних хвороб на тлі ослабленого організму. Одним з ефективних методів заспокоєння експерти називають техніку глибокого дихання, яка врівноважує тиск і позбавляє від ментальної перенапруги.

Медики також радять завести рибок, спостереження за якими дозволить почувати себе спокійніше і впевненіше. Протидіяти стресовому стану можна за допомогою будь-якої активності, начебто ходьби, оскільки це стимулює вироблення ендорфінів — так званого «гормону щастя». Лікарі зазначили, що широко поширене прослуховування медитативної музики цілком дієво, адже людина відволікається від дратівливих думок. Нарешті, найбільш крайнім способом заспокоєння є спонтанний відпочинок на природі або пошук хобі.

Натхнення: dni24.com

Кнопка «Наверх»
Закрыть