Здоров'я

Келих червоного вина замінює годину занятть в спортзалі

Згідно з дослідженнями про користь ресвератрола (потужний рослинний антиоксидант, який міститься в насінні, шкірці і, в менших кількостях, в листі винограду) для здоров’я, завдяки компонентам, які містяться в червоному вині, користь для вашого тіла може виявитися такою ж, як після кількох годин в спортзалі.

1-03-02-2015-600-450

За даними дослідників Альбертського Університету, Канада, ці компоненти можуть збільшити частоту серцевих скорочень і посилити м’язову активність.

Джейсон Дік, провідний дослідник, написав, що це відкриття може бути корисним для людей, які не можуть займатися спортом:

«Я думаю, що ресвератрол може допомогти групі пацієнтів, які хочуть займатися спортом, але фізично не в змозі цього робити. Ресвератрол може імітувати фізичні вправи для них ».

Читайте також: Нові унікальні властивості винограду

Звичайно, всі ми не раз чули про «здорову» звичку випивати келих червоного вина під час вечері, але більшість з нас насправді ніколи особливо не замислювалися над тим, що це означає.

Щоб отримати користь від ресвератрола, ви так само можете гризти різні види горішків або фруктів, які його містять, наприклад, фісташки і виноград.

Але все ж червоне вино – на першому місці, так що будьте обережні і не зловживайте.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button