Фото

Китайська компанія друкує 10 будинків у день на 3D принтері

За останній час кількість областей із застосуванням 3D – принтерів значно збільшилася і торкнулся таких областей, як будівництво будинків. Наприклад, в Амстердамі почалося будівництво друкованого будинку, проте китайська компанія Winsun вирішила налагодити виробництво невеликих друкованих будинків з перероблених будівельних відходів.

house-3d-printed-shanghai-12_500

Швидкість будівництва вражає. За допомогою величезного 3D-принтера вдалося надрукувати 10 невеликих житлових будинків всього за добу. Варто відзначити, що принтер друкував всі деталі будинку, а вже на місці окремі блоки були зібрані в одне ціле.

Читайте також: Китайці навчилися «друкувати» нирки на 3D принтері

Принтер, довжиною 150 метрів і шириною 10 метрів, надрукував кожен компонент будинку з бетонної сировини. Крім того, щоб скоротити кінцеву вартість готових будинків, компанія Winsun використовувала для виготовлення будівельної суміші різне фабричне сміття та скляні волокна.

У підсумку, за добу, 3D- принтеру вдалося побудувати 10 житлових будинків площею близько 200 квадратних метрів. Важливою особливістю стала ціна такої споруди, яка склала 4800 доларів, повідомляє портал 3ders.org.

Для подальшого розвитку виробництва, компанія Winsun планує відкрити по всьому Китаю близько ста переробних фабрик, які вироблятимуть будматеріали для їх принтерів. Планується, що подібні будинки матимуть популярність у небагатих людей, які не можуть дозволити собі купити житло.

Читайте також: У Німеччині вирішили створювати автомобілі на 3D-принтерах

house-3d-printed-shanghai-3_500

house-3d-printed-shanghai-5_500

house-3d-printed-shanghai-4_500

house-3d-printed-shanghai-7_500


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


3 Коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button