Різне

Ремонт дизельних двигунів

1-3_resizedДизельний двигун відносять до найбільш надійним вторинних двигунів, які здатні приводити в рух, як невеликі автомобілі, так і великовагові тягачі. Від того, наскільки він справний і відрегульований, залежить безпека вашого руху.

Однак дизель, як і будь-який інший агрегат, з часом виробляє свій ресурс і потребує профілактики та ремонту. Незалежно від працездатності, іноді потрібно проводити комплексну діагностику двигуна в цілому. Капітальний ремонт дизельного двигуна може включати перелік робіт, що припускають розбирання двигуна, заміну його вузлів, ремонт інжектора. Якщо ж значно знизилися показники потужності і компресії – варто замислитися про проведення капітального ремонту дизельного двигуна у компанії , яка спеціалізується на ремонт та обслуговуванні важкої добувної, будівельної та сільскогосподарської техніки з 2006 року.

При перших же неполадках варто звернутися до професіоналів, які проведуть якісний ремонт дизельного двигуна. Самостійне втручання в складний агрегат без наявності необхідного досвіду та обладнання може закінчитися набагато негативними наслідками, ніж вам може здатися на перший погляд. Ще краще – проходити періодичну діагностику та профілактику вузлів двигуна, що це дозволить вчасно виявити знос деталей і попередити істотні витрати.

Як же визначити, що двигун вашого автомобіля потребує проведення ремонтних робіт? Для цього варто звернути увагу на ряд причин, які можуть бути провісниками прийдешніх несправностей:

Труднощі в процесі запуску двигуна. Як правило, це говорить про низьку компресію, дефектах системи підігріву перед пуском або попаданні повітря в систему подачі палива.
Ще одна ознака – сильний дим з глушника. Саме чорний дим вважається основною ознакою несправностей в форсунках, турбіні і непрохідності повітряного фільтра. Можливий також варіант, коли неправильно налаштований кут вприскування.
Зменшення потужності і нестабільна робота двигуна повідомляють про поломки в насосі підкачки ТНВД і в ньому самому.

Зазвичай дизельні двигуни відрізняються досить високою довговічністю і надійністю, проте навіть їм властиво іноді виходити з ладу. Пам’ятайте, що автомобіль – це не іграшка. Найчастіше виявляється так, що краще відразу було трохи переплатити і скористатися допомогою професійного майстра, ніж витратити кошти і зламати машину власними руками, після чого витратитися ще більше на її відновлення. Часте проведення діагностики в автосервісі дозволить вчасно визначати знос вузлів двигуна і замінювати потрібні деталі без значних витрат з вашого боку.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button