Людина

Кожен зайвий кілограм скорочує тривалість життя на 2 місяці

Всього 1 зайвий кілограм зайвої ваги скорочує тривалість життя на 2 місяці, повідомляють вчені з Університету Единбурга. За словами фахівців, це відбувається тому, що зайва вага підвищує ризик розвитку захворювання коронарної артерією. При цьому куріння справляє найбільший вплив на скорочення життя людей, і регулярне викурювання пачки сигарет у день скорочує життя на 7 років.

Дослідження також виявило, що кожний додатковий рік, який людина витрачає на навчання, подовжує тривалість на 11 місяців. Ймовірно, це пов’язано з тим, що освічені люди більшою мірою усвідомлюють небезпеку куріння, яке надає найбільший вплив на скорочення тривалості життя.

Щоб прийти до таких висновків, експерти проаналізували 25 досліджень з Європи, Австралії та Північної Америки з загальною кількістю учасників 606059 людина. Оцінивши тривалість життя добровольців, учені встановили, що надмірна вага і куріння скорочують тривалість життя людей.

Що ж стосується генетики, то ген, який впливає на рівень холестерину в крові, може скоротити тривалість життя людини на 8 місяців, тоді як ген, пов’язаний з імунною системою, може продовжити чиєсь життя приблизно на півроку.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button