Технології

Колекція CuteCircuit об’єднує високі технології та одяг

Колекція осінь-зима 2014 від CuteCircuit в рамках Тижня моди Mercedes-Benz змусила глядачів сидіти з відкритими від подиву ротами. Моделі, одягнені в перуки кольору платиновий блонд, срібні туфлі і наряди, що світяться в темряві, більше нагадували армію кіберпанків. Захід був унікальним з двох причин. По-перше, високотехнологічний одяг представили на Міжнародному тижні моди, чого раніше не траплялося. По-друге, моделі могли міняти свої наряди за допомогою смартфонів.

foto_cikavosti_15.09.2014-014-01_resized

«Найголовніше — у нас вийшло не просто впровадити технології, а й зробити їх непомітними. Настільки непомітними, що навіть самі моделі не усвідомлювали, що на них одягнуто, поки не починали використовувати спеціальний додаток», — поділилася Франческа Розелла, яка заснувала бренд CuteCircuit спільно з Райаном Гензо. Дизайнерів надихнули музеї, розташовані в рідному місті Розелли — Римі.

Читайте також: Подіум з голограм для модного показу Ralph Lauren

«Коли ми проводили вихідні в Римі, відвідуючи музеї, погода весь час була дощовою, і ми спостерігали за тим, як вечірні вогні відбивалися на мокрому асфальті і склі. Це і підштовхнуло нас до створення інноваційних тканин. Одяг з нашої колекції виглядає дуже сучасно і суворо, поєднує в собі контраст чорного і білого, а потім чарівним чином забарвлюється в тисячі кольорів, оживляючи образ «, — сказала дизайнер.

Поєднуючи сучасні модні тенденції з технологіями, Розелла і Генц прагнули створити образ, «що дозволяє дамі почувати себе комфортно, перебуваючи на червоній доріжці або на побаченні». Коли такий одяг потрапить на прилавки магазинів — це питання, а ви вже сьогодні можете http://viamoda.ru/ в інтернет магазині модного одягу.

foto_cikavosti_15.09.2014-014_resized

«Ці речі створені для мрійниць, які хочуть виразити себе. А до вечірніх нарядів ми також додали спортивні жакети і джинси, щоб колекція пригодилася в повсякденному житті. Все це зроблено з незвичної тканини, яка змінює колір», — зазначила Франческа Розелла.

Кнопка «Наверх»
Закрыть