Земля

Комп’ютерна модель 46 років тому пророчила загибель людства

Комп’ютеризована математична модель пророчила загибель людства ще 46 років тому. Згідно з висновком вчених і MIT в США, цивілізація зникне вже в 2040 році.

У 1973 році американські вчені розробили модель World3, засновану на World1 — роботі математика Джея Форрестера. У цій комп’ютерній програмі змодельоване життя людства при зростанні населення, промисловості, а також зменшення природних ресурсів. Згідно з підсумками, людство може зникнути до 2040 року. Крім того, вчені змогли передбачити, що забруднення планети здатне досягти моменту, коли виявиться в стані загрожувати людям, а якість життя дійде до піку, після чого знизиться. Подібне можна спостерігати вже сьогодні, а в 1973 році це було лише припущенням. Модель показала, зростання населення підвищить забруднення навколишнього середовища, а також призведе до нестачі ресурсів.

Вчені впевнені, людству в сумі залишилося близько 100 років, якщо люди не будуть робити нічого для збереження планети. Як відомо, наукове співтовариство вже не раз попереджало про надзвичайну кліматичну ситуацію на Землі.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button