Всесвіт

Компанія Moon Express планує почати буріння на Місяці у 2020 році (фото)

Поки гіганти космічної галузі з різних країн лише планують поставити на потік польоти космічних апаратів до природного супутника Землі, приватна компанія Moon Express думає витягти з польотів на Місяць комерційний прибуток. Зробити це планується за рахунок видобутку місячної породи і транспортування її назад на Землю. Свої амбітні плани керівництво компанії планує втілити в життя вже до 2020 року.

Компания Moon Express планирует начать бурение на Луне в 2020 году
Компанія Moon Express стала відома громадськості після того, як взяла участь у конкурсі Google Lunar Xprize, переможець якого отримає від пошукового гіганта 20 мільйонів доларів. На сьогоднішній день саме цій компанії пророкують перемогу в конкурсі. Однією з обов’язкових умов конкурсу є створення власного місяцеходу і відправлення його на супутник Землі до кінця 2017 року. Саме тому Moon Express планує найближчим часом здійснити свій проект, що складається з декількох космічних місій. Ця компанія стала першою, що отримала від уряду США офіційний дозвіл на посадку на поверхню Місяця.

Компания Moon Express планирует начать бурение на Луне в 2020 году
Перша місія носить назву «Lunar Scout». В ході неї компанія відправить на Місяць декілька вантажів, включаючи Міжнародну місячну обсерваторію, а також кілька наукових інструментів, які є частиною дослідницької програми «Moonlight». Це дозволить розрахувати вартість і ефективність доставки вантажів з Землі до Місяця. Другим етапом проекту стане місія по дослідженню південного полюса Місяця. Там планується встановити дослідний пост, основною метою якого буде пошук води та цінних мінералів.

Компания Moon Express планирует начать бурение на Луне в 2020 году
Третя експедиція буде наймасштабнішою. З назви «Harvest Moon» відразу стає зрозуміло, що саме з цього моменту компанія планує почати добувати місячні ресурси для їх подальшого продажу. У ході місії планується доставити перші зразки місячної породи назад на Землю. Що ж стосується технічної сторони проекту, першим на Місяць відправиться апарат MX-1, що віддалено нагадує дроїда R2-D2 з «Зоряних воєн». Слідом за ним буде відправлена більш велика модель апарату MX-5, який розробники характеризують як «робочу конячку». А в ході третьої місії 2020 року на Місяць відправиться модель MX-9. Саме останній апарат здатний зібрати місячну породу і доставити її назад на Землю.

Компания Moon Express планирует начать бурение на Луне в 2020 году


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button