Технології

Кондиціонер можна буде одягнути на себе

Переносний кондиціонерСкоро в літній період можна буде перестати ховатися по офісах з включеною системою охолодження. Вчені з Массачусетського інституту технологій розробили індивідуальні кондиціонери, які можна буде надіти на руку в якості браслета. Новинка отримала назву Wristify.

Принцип роботи цього браслета не новий і вже багато десятиліть використовується комп’ютерними ентузіастами для ефективного охолодження процесорів. Він заснований на ефекті Зеєбека, який дозволяє охолоджувати і нагрівати металеву поверхню при пропущенні крізь неї електричного струму. Подібні прилади також відомі як елементи Пельтьє і дозволяють досягати негативних температур без застосування громіздких систем охолодження.

Відкриття вчених полягає в тому, що зниження або підвищення температури тіла всього на 0,1 градус Цельсія створює враження, що навколишня температура знизилася або підвищилася на кілька градусів. При цьому Wristify здатний охолоджувати тіло зі швидкістю в 0,4 градуса Цельсія за секунду. Пристрій сам відстежує температуру тіла і підтримує заданий користувачем рівень. От такий пристрій для наших гіперактивних дітей! А поки він не поступив в продаж, завітайте на http://bebepa.com/, де зможете вибрати по-новому каталогу осінь-зима 2013/2014 для своїх чад тепленьку одежинку.

Для живлення цього браслета досить акумуляторів, яких вистачає на вісім годин безперервної роботи. Це незрівнянно з витратами на охолодження цілої будівлі кондиціонером. В останньому випадку щоб знизити температуру повітря у великому приміщенні на 1 градус Цельсія може знадобитися до 100 кВТ електроенергії на місяць.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


2 Коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button