Земля

Корів нагодували коноплею і перевірили, що стало з їх молоком

Корови, які їли коноплю, поводилися дивно і виробляли молоко з ТГК. На сьогодні ця рослина офіційно не схвалена в якості безпечного корму.

Експеримент показав, що молочні корови невпевнено гойдалися на копитах, їхні язики бовталися, а перетинки очей почервоніли. Винен раціон з промислової конопель.

Примітно, що продукт, отриманий з канабісу, не поліпшив апетит у тварин — загальне споживання їжі, навпаки, зменшилася. Відповідно, вони виробляли менше молока. А те молоко, яке вони все-таки давали, містило концентрації дельта-9-тетрагідроканнабінола (ТГК), який змінює роботу організму.

Офіційно конопля не вважається прийнятною кормовою добавкою для тварин в США або Європі. Частково через побоювання, що активні сполуки рослин потраплять в молоко. Однак зацікавлені сторони та регулятори теоретично розглядали можливість використання конопель як корму для тварин, посилаючись на дешевизну та поживну цінність.

Як пояснює співробітник ООН, вживання продуктів з конопель пов’язано зі станом інтоксикації, яке викликане взаємодією активних речовин з певними рецепторами мозку. Це викликає порушення функціонування організму і може супроводжуватися яскраво вираженою тривогою, порушеннями сприйняття, ілюзіями, навіть галюцинаціями. Наприклад, одна з основних причин смертей, які спостерігаються в результаті вживання конопель, пов’язано з дорожньо-транспортними пригодами і травмами, отриманими в результаті.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button