Гумор

«Козаки» проти iPhone: патріотичний перформанс у Петербурзі не отримав підтримку росіян [відео]

Так звані петербурзькі козаки разом з шоуменом Станіславом Барецким провели «рейд» в петербурзькому салоні стільникового зв’язку. На цей раз з криками «треба користуватися нашою продукцією» перед камерою був розбитий смартфон iPhone. За словами співака, мета акції полягає в стимулюванні вітчизняного виробництва.

iPhone-lkill-1

На записі видно, як ряджений в малиновий піджак Барецький йде в магазин і приймається «викривати» закордонні ґаджети.

«А от щоб ви не торгували такою продукцією і щоб всім показати, що треба користуватися, принаймні, виготовляти наші товари, я зроблю ось таку штуку», – заявив шоумен і за сумісництвом адміністратор кладовища з міста Ломоносов. Після цього він взяв у руки iPhone і розбив його об підлогу. Потім він ламає навпіл планшет Samsung, після чого рве банку пива руками і зубами. Охорона магазину в цей час не діє.

«Я прийшов у магазин у Пітері, попросив продавця iPhone показати, він показав, я розбив його, і планшет Samsung він показав мені, я його теж розбив, – прокоментував вчинок Барецький в інтерв’ю радіостанції «Говорить Москва». – Насправді, я у них запитав, чи є російські телефони, але вони ними взагалі не торгують. А у нас же теж виробляються телефони».

«Ця акція була не проти використання ґаджетів, а була спрямована на те, щоб показати, що треба своє робити, свої ґаджети, відроджувати заводи. Телефони – це, взагалі, мені здається, можна робити елементарно. Технологію купити, і все. І робити. Чому ми повинні все це купувати, це скажених грошей коштує? Я розбив якийсь «четвертий» iPhone, а міг би розбити «шостий», якщо б він дав мені його, я і хотів «шостий» розбити, але він дав мені «четвертий», – поскаржився С. Барецький.

Музикант також повідомив, що в даний момент користується «старою Нокією», купленої ще до санкцій, тому «жодного косяка за собою не відчуває». «А фіни, за великим рахунком, наші брати. Чому я в iPhone повинен завантажувати все за гроші? Змалюйте дизайн, змініть логотипи, як китайці роблять», – додав співрозмовник.

Зараз в Інтернеті йде обговорення цього відео, в основному відгуки — негативні (обережно, матюки).

Натхнення: www.macdigger.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button