Різне

У час складний лиш в єдності ми переможемо!

foto_cikavosti_26.09.2014-05Наша країна на межі великих випробувань. Щодня тисячі добровольців їдуть на схід, щоб захищати нашу землю, суверенітет, свободу. Українці як жодна нація у світі тепер розуміють, що за свою волю та світле майбутнє треба боротися. Але перемога залежить не лише від сміливців, які з застарілою зброєю, та бронежилетами третього класу зустрічають ворога, а і від простих українців, що роблять усе можливе, щоб допомогти тим, хто захищає наші домівки.

Наші волонтери

Гарний приклад усім жителям України подають мешканки Іванівського району, Київської області — Наталля Людвиченко та Катерини Ілюшен. Їх колишній однокласник служить у 72-й бригаді ЗСУ. Саме від нього дівчата почули про справжній стан нашої армії, про ті умови, у яких доводиться жити хлопцям, які вже є героями України.

З кожним днем лави Збройних Сил поповнюються добровольцями, але, слід визнати, що логістична система просто не готова до такого напливу людей. Зараз забезпеченням наших хлопців повинні займатися ми, громадяни України! Щодня волонтери Іванівського району збирають кошти, медикаменти, харчі. Ярослав Москаленко також не лишився стояти осторонь, коли люди, що обрали його в парламент, долучилися до допомоги солдатам. Нещодавно йому вдалося надати комплект карематів для бійців, що їдуть у зону АТО. Зараз узгоджується питання щодо надання високоякісних касок, здатних захистити життя бійців від куль. Уся допомога була доставлена до 169-го навчального центру сухопутних військ України, що базується недалеко від Десни.

Допомога може бути різною

Зовсім недавно в центрі пройшов концерт, для підтримки бойового духа підрозділів. До постановки були залучені музичні та естрадні колективи відомі по всій країні. Пісні, що лунали зі сцени, були присвячені подіям на майдані, подіям які змінили нашу свідомість і країну. Основний акцент був зроблений на героях сьогодення, які воюють, щоб ми з вами могли жити своїм життям.

Для організаторів заходу бійцям — це взаємопов’язані речі. Адже хлопці мають знати за що воюють. Вони повинні відчувати підтримку кожного із нас. Окрім професійних музикантів та співаків до заходу долучилися і мешканці району. Дівчата приїхали до центру, щоб підтримати своїх хлопців. Тому атмосфера окрім патріотично-національних мотивів мала ще і ліричний окрас.

Кожен воїн на передовій має пам’ятати за що і за кого воює: за мати, за кохану, за сестру чи свого сина. Тож не лишаємося осторонь. Зараз слова «Усе для фронту!» актуальні як ніколи. І хай ми отримали невелику відстрочку. Кожен українець повинен розуміти — лише ми самі здатні захистити свою землю від ворогів. Слава Україні! Будьмо разом. У єдності та порозумінні наша сила.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button