Здоров'я

Кращий спорт для гарного настрою

Активна життєва позиція і регулярні фізичні навантаження – дуже важливі для здоров’я фактори. Але крім безсумнівної користі для фігури заняття спортом можуть істотно поліпшити настрій, позбавити від нервової напруги, згладити наслідки стресу. Особливо для цих цілей підійдуть біг, велоспорт, йога, танці, ходьба.

foto_cikavosti_05.10.2014-06_resized

Якщо є необхідність виплеснути негативну енергію, доречніше зайнятися східними єдиноборствами, що допомагають навчитися володінню собою в будь-якій ситуації. Тим, хто хоче стати упевнені в собі і мріє навчитися виражати емоції без агресії, підійдуть танці, причому стиль практично не важливий. Біг і спортивна ходьба привчають з добротою дивитися на світ і сприймати оточуючих в такому ж позитивному ключі.

Читайте також: 20 найкорисніших у світі продуктів здорового харчування

Ідеальна репутація у йоги, як ефективного засобу проти стресу. І дієтологи, і тренери підтверджують, що саме позитивний настрій під час занять на тренажерах дозволяє досягати добрих результатів в схудненні. Вирушаючи в зал спортивного клубу http://megagym.com/, не варто зосереджуватися на бажанні скинути зайву вагу, не обов’язково нагадувати собі наскільки це важливо. Набагато корисніше думати лише про виконувані рухи і про те, скільки задоволення приносить спорт. В даному випадку забезпечений не тільки гарний настрій, але і більш швидке схуднення.

Існують спеціальні вправи, які дуже підходять для несподіваних і неприємних ситуацій, дозволяють швидко оволодіти собою і піднімають настрій. Наприклад, потягування – ноги на ширині плечей, на вдиху руки поступово піднімаємо перед собою, потім вгору і тягнемося ними якомога вище. На видиху руки опускаємо і намагаємося максимально розслабитися. Усього кілька підходів повернуть гарний настрій і впевненість у своїх силах.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button