Технології

Кращий в світі дрон-шпигун, керувати яким зможе навіть дитина

Дрон Phantom 3 Professional.

На ринку з’явився новий літальний дрон-шпигун Phantom 3 Professional. Скористатися дивовижним засобом може кожен, хто готовий витратити кругленьку суму грошей. Незважаючи на класичний вигляд, «фантом 3» сьогодні найкращий у своєму класі.

Носити Phantom 3 теж дуже зручно.
Сьогодні на ринку з’являється все більше різних літальних дронов, як безпілотних-автоматичних, так і керованих за допомогою пульта або смартфона. Всі ці пристрої рідко чимось радикально відрізняються один від одного. Phantom 3 Professional у свою чергу повинен був стати своєрідною квінтесенцією всього найкращого в жанрі.

Phantom 3 Professional – один з кращих дронов.
Виглядає Phantom 3 Professional як класичний квадракоптер: чотири несучих гвинти розташовані на хвостах корпусу. Знизу у дрона є ніжки-підставки, між якими розташована турель для кріплення відеоапаратури. Для руху робота необхідні всі 4 гвинта, однак плавне приземлення можливо лише на двох.

Управляється Phantom за допомогою пульта і смартфона.
Управляється Phantom 3 за допомогою спеціального пульта, який йде в комплекті в дроном. Освоїти управління, навіть тим, хто ніколи не робив нічого подібного, буде дуже легко. Проте, для кращого управління до пульта доведеться підключити смартфон, так як тільки при підключенні телефону можливо далеке управління Phantom 3 Professional.

Дрон Phantom 3 Professional дуже функціональний і зручний.
Радіус дії дрона коливається в залежності від сили сигналу і може варіюватися від 500 метрів до 2 км. Синхронізація польоту здійснюється завдяки таким технологіям, як GPS, ГЛОНАСС, VPS. У дрон передбачений Wi-Fi передавач, що дозволяє зв’язуватися зі смартфоном. Нарешті там є передавач звичайного сигналу, за рахунок якого і відбувається управління. Акумулятор Phantom 3 дозволяє знаходитись йому в повітрі до однієї години.

Турель Phantom дозволяє встановлювати будь-які GoPro.
Працює Phantom 3 з камерами GoPro. Турель має кут повороту в 170 градусів. Також камеру можна опускати на 90 градусів вниз. Але найголовніше полягає в тому, що камеру GoPro в «фантоми» можна міняти на більш досконалу версію.


Натхнення: www.novate.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button