Технології

Kung Fury — найбільш божевільний проект Kickstarter

Сьогодні сайтом дні оголошується проект Kung Fury — неймовірно успішна спроба створити аматорський короткометражний фільм, зібравши гроші на майданчику Kickstarter. Важко описати наскільки це здорово. Поки світ «великого кіно» — це битва жадібних правовласників з нахабними піратами, поки обвішані золотом гуру кінематографа випрошують у держав шалені бабки на чергову жалюгідну кінопідробку певні люди просто пропонують фанатам скинутися і роблять класний фільм. Якщо ви чомусь його ще не подивилися — кидайте все і дивіться.

Взагалі, фільм Kung Fury — це пародія на вісімдесяті. Не тільки бойовики вісімдесятих (як це було в «Нестримних»), а на величезний культурний пласт, на якому виросли багато хто з нинішніх сорокарічних чоловіків. Примітивні, але захоплюючі відеоігри, повальна мода на східні єдиноборства, синтезаторне диско, попса, кіч, дивний одяг, «нова хвиля» — ось це ось все. Ну, і бойовики, звичайно ж, куди ж без них у вісімдесятих.

Під все це написали абсолютно божевільний сценарій, наповнений гротесковими неузгодженнями, «історичними» штампами, цитатами майже на всі основні блокбастери того часу, багатошаровою стилізацією і непоганими спецефектами. Відмінний актор у головній ролі, який глузує над акторськими косяки дев’яностих на порядок крутішій, ніж Чарлі Шин у «Hot Shots». І все це знято на гроші, зібрані фанатами в інтернеті.

Натхнення: www.ferra.ru

Кнопка «Наверх»