Технології

Kung Fury – найбільш божевільний проект Kickstarter

Сьогодні сайтом дні оголошується проект Kung Fury – неймовірно успішна спроба створити аматорський короткометражний фільм, зібравши гроші на майданчику Kickstarter. Важко описати наскільки це здорово. Поки світ “великого кіно” – це битва жадібних правовласників з нахабними піратами, поки обвішані золотом гуру кінематографа випрошують у держав шалені бабки на чергову жалюгідну кінопідробку певні люди просто пропонують фанатам скинутися і роблять класний фільм. Якщо ви чомусь його ще не подивилися – кидайте все і дивіться.

Взагалі, фільм Kung Fury – це пародія на вісімдесяті. Не тільки бойовики вісімдесятих (як це було в “Нестримних”), а на величезний культурний пласт, на якому виросли багато хто з нинішніх сорокарічних чоловіків. Примітивні, але захоплюючі відеоігри, повальна мода на східні єдиноборства, синтезаторне диско, попса, кіч, дивний одяг, “нова хвиля” – ось це ось все. Ну, і бойовики, звичайно ж, куди ж без них у вісімдесятих.

Під все це написали абсолютно божевільний сценарій, наповнений гротесковими неузгодженнями, “історичними” штампами, цитатами майже на всі основні блокбастери того часу, багатошаровою стилізацією і непоганими спецефектами. Відмінний актор у головній ролі, який глузує над акторськими косяки дев’яностих на порядок крутішій, ніж Чарлі Шин у “Hot Shots”. І все це знято на гроші, зібрані фанатами в інтернеті.

Натхнення: www.ferra.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button