Здоров'я

Куріння та солярій крадуть у жінки 10 років життя

солярій та сигарети для жінкиНездоровий спосіб життя негативно відбивається на зовнішності жінки, відбираючи в неї близько 10 років життя. Такі висновки зробили вчені, проаналізувавши дані про 585 представниць прекрасної статі з Китаю, Великобританії та Іспанії.

Учасниць експерименту спеціально було обрано з різних національних груп, щоб підсумки тестування відрізнялися максимальною об’єктивністю. Але виявилося, що не дивлячись на тип шкіри і національну приналежність, дами, які зловживають курінням, солярієм, алкоголем, неправильним харчуванням і відповідним способом життя, завдають своєму тілу значної шкоди, в результаті чого виглядають в середньому на 10 років старше свого віку.

Керівник дослідження доктор Ендрю Мейс з Великобританії заявляє: »Ми вже знали, що зовнішній вік жінки на 50% визначається спадковістю, але не мали уявлення про те, на скільки відсотків він залежить від стилю життя. І навіть експерти в області старіння шкіри здивувалися, який тісний зв’язок, виражений у відсотках, тут існує. Чим більше жінка курить, погано харчується або користується соляріями, тим старше вона стає зовні ».

Натхнення: independent-news.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button