Здоров'я

Риба – джерело довголіття

У ході дослідження, проведеного вченими з Національного інституту здоров’я і харчування в Японії, з’ясувалося, що часте вживання риби в їжу сприяє хорошому самопочуттю і здатності вести активний спосіб життя у літніх людей.

На початку дослідження, більше 1000 літніх чоловіків і жінок на прохання експертів заповнили анкету, в якій були питання, за якими можна оцінити психічний і фізичний стан опитаного. Наприклад, в анкеті питалося, наскільки комфортно людині користуватися громадським транспортом, як часто вона відвідує друзів, чи звертаються до неї за порадою.

ryba_450

В анкеті також потрібно було дати відповідь на питання про те, що людина вживає в їжу. З’ясувалося, що ті, хто вживає достатню кількість тваринного білка, в 39 % випадків показали кращі результати по фізичному і психічному стану.

Читайте також: Риба і горіхи не “їжа для розуму”

Білок є ключовим речовиною для побудови та зміцнення м’язової маси і захисту від падінь і переломів, але з віком організму важче засвоювати і обробляти поживні речовини. Таким чином, денна норма корисних речовин збільшується для того, щоб і надалі підтримувати організм здоровим.

Чоловіки потребують більшої кількості білка, тому що з віком вони втрачають більше м’язової маси. Найбільш корисне джерело білка – це риба, оскільки в ній містяться корисні жирні кислоти омега-3, які полегшують артрит і запобігають розвитку недоумства.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button