Різне

Кусачки для манікюру та педикюру

При виконанні манікюру або педикюру не обійтися без кусачок. Від їх якості залежить, наскільки акуратно вдасться обробити кутикули і доглянутість рук в цілому.

Кусачки розрізняються за довжиною ручки і розміром ріжучих елементів. Найбільшою масивністю відрізняються інструменти для виконання педикюру, вони мають значну товщину корпуса і мають досить широкі леза. Манікюрні кусачки призначені для укорочення нігтів на руках, а з метою позбавлення від надлишків кутикули застосовуються нашкірниці. Обробка нігтів кусачками перешкоджає їх розшарування.

Манікюрними і педікюрними кусачками зручно видаляти омертвілі частинки шкіри на руках і ногах. Тому ними варто обзавестися навіть у тому випадку, якщо передбачається здійснювати необрізний манікюр. Правильно підібраними кусачками набагато легше працювати, значно знижується ймовірність виникнення мікротравм шкіри.

21-01-15-foto-600x479-1

Ознаки хороших кусачок

При виборі кусачок керуйтеся наступними рекомендаціями:

  • інструменти для обробки шкіри повинні бути виготовлені з медичної сталі, вона відрізняється особливою міцністю, не піддається корозії, не містить добавок, які могли б викликати роздратування або алергію;
  • особливу увагу потрібно приділити ріжучим елементам, при змиканні між ними не повинно утворюватися зазорів, якщо вони є, значить, заточка проведена невірно;
  • наскільки плавно будуть рухатися елементи кусачок, залежить від пружини, занадто сильна стане причиною того, що при роботі доведеться докладати значних зусиль, при слабкій пружині обрізати шкірку буде незручно.

У стандартних моделях кусачок використовується одинарна або подвійна пружинка, також вона може бути спіральною. Важко сказати, який з варіантів краще, тому вам доведеться випробувати, які саме кусачки більше підходять для виконання манікюру або педикюру.

Навіть відмінний за якістю інструмент не буде виконувати свою основну функцію при неправильному заточенню. Його якість перевіряється дослідним шляхом. Якщо шкірка рветься або «жується», аксесуар купувати не варто, він буде абсолютно даремний. Хороші кусачки обрізають шкіру акуратно, плавно. Один з варіантів перевірки інструменту – тестування на поліетилені. Якщо целофан не тягнеться слідом за ріжучим елементом, значить, кусачки заточені добре.

Ручки кусачок повинні ідеально «лягати» в руку. Тоді ними буде зручно працювати, завдяки чому ваші рухи стануть точнішими, і можна буде уникнути появи крові. Дійсно якісні кусачки зазвичай відрізняються акуратністю виготовлення, їх поверхня ідеально відшліфована до повної гладкості.

Якщо ви маєте намір придбати кусачки в інтернет-магазині, краще купити продукцію відомого бренду.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button