Здоров'я

Куріння під час вагітності може стати причиною втрати слуху дитини

Дослідження, проведене працівниками Вільного університету Берліна, довели, що куріння під час і після вагітності пов’язане з порушеннями слуху, пише Zee News. Також встановлено зв’язок зі зниженою вагою народженої дитини.

1-15-02-2017-600-338

Експеримент полягав у перевірці, як нікотин впливає на потомство мишей до народження. Народженні миші також отримували молоко матері з додаванням нікотину. В результаті проведеного дослідження вдалося з’ясувати, що суміш нікотину впливає на розвиток слухових центрів, які відіграють важливу роль в аналізі звуків.

Крім того, у гризунів, які зазнали впливу нікотину, нервові клітини гірше справлялися з функцією передачі інформації іншим слуховим нейронам головного мозку. Куріння також може стати причиною проблем з вимовою і навчанням дітей, що впливає на загальну якість слуху.

Раніше дослідження довели, що куріння під час вагітності може спровокувати передчасні пологи і синдрому раптової дитячої смерті. Відзначається, що висновки стосуються паління класичних сигарет і електронних, а також нікотин-замісної терапії.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button