Здоров'я

Медики розповіли, як нормалізувати лімфатичну систему для підтримки молодості

Експерти радять звернути увагу на лімфатичну систему заради підтримки молодості. Медики дали кілька порад, слідуючи яким людина зможе поліпшити своє здоров’я і зовнішній вигляд.

Лімфатична система допомагає позбавитися від шлаків, токсинів і вірусів, але їй необхідна підтримка, щоб поліпшити лімфодренаж. Найбільшим органом у системі є селезінка, а потік завжди спрямований вгору до шиї. Відсутність нормальної течії лімфи призводить до порушення травлення, гормонального збою, захворювань шкіри, алергії і хронічної втоми.

Головними ознаками порушення лімфатичної системи стає набряклість пальців, періодичні порушення стільця, а також запалення і жорсткість суглобів. Медики рекомендують звернути увагу на поліпшення лімфодренажу при метеоризмі, виснаженні і загальної втоми, збільшення ваги, сухості шкіри і наявності прищів, ослабленні імунітету та алергії. Приводом звернутися до лікаря також може стати розбухання грудей і підвищена чутливість у жінок з кожним циклом, запалення гланд, головний біль, сплутаність свідомості.

Кращим способом відновити потік лімфи виявилися спортивні тренування, оскільки рух допомагає правильній циркуляції. Найбільш ефективними експерти назвали вправи на скакалці або батуті, а також рекомендується ходьба, йога і лімфодренажний масаж. При сидячому способі життя важливо частіше стояти, а також ставити ноги на стіну. Одним з найпростіших способів підтримки здоров’я стає глибоке дихання, яке стимулює весь організм.

Деякі експерти радять зробити чистку сухої шкіри, щоб позбутися від мертвих клітин. Сприяє потоку лімфи також контрастний душ, під час якого судини розширюються і звужуються. Корисним стане введення правильного харчування і вживання достатньої дози чистої води. Потрібно стежити, щоб продукти не містили токсинів, надлишку хімікатів, а також цукру. Для пробудження лімфатичної системи рекомендується їсти часник, куркуму, цитрусові, імбир, горіхи і листові овочі. Дефіцит йоду, проблеми з травленням і постійний стрес також провокують застій.

Кнопка «Наверх»
Закрыть