Наука

Названо продукти, які погіршують настрій

Коли людина перебуває в поганому настрої, вона намагається поліпшити його, в тому числі за рахунок чого-небудь смачного. Однак, як стверджують експерти, існують продукти, які не покращують, а тільки погіршують настрій.

До них відноситься алкоголь. Крім того, що спиртне шкодить організму, воно здатне підвищити настрій лише на короткий проміжок часу, а після прийдуть зневоднення з інтоксикацією і, як наслідок, погане самопочуття з не найкращим емоційним станом. Стосується це і різноманітних солодощів, які дуже популярні серед засмучених і пригнічених людей. З особливою обережністю до них повинні відноситися ті, хто перебуває у так званому переддіабетному стані, оскільки навіть незначне підвищення рівня глюкози негативно позначиться на їх самопочутті. А здоровим людям не рекомендується їсти солодощі на порожній шлунок, в цьому випадку легка ейфорія швидко зміниться дратівливістю і втомою.

Схожим ефектом володіє дуже солона їжа. Спочатку людина насолоджується смаком і бадьорістю через підвищення тиску, але пізніше сіль починає затримувати рідина в тканинах організму, що веде до порушення кровообігу і занепаду сил. Небажаними в таких випадках продуктами фахівці називають ковбаси, сосиски, копченості та будь-які інші перероблені м’ясні вироби. Крім того, слід відмовитися від жирної їжі, в тому числі салатів з майонезом, оскільки на її перетравлення організм витрачає дуже багато енергії.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments