Людина

Лікарі розповіли, як перевірити свої шанси дожити до 80 років

Лікарі поділилися способом дізнатися, чи є у людини шанси дожити до 80-річного віку. Повідомляється, що якщо в 70 років людина буде мати енергійну нормальну ходу, як у молоді роки, то його шанси дожити до 80-річного ювілею можна вважати 100-відсотковими.

Такий висновок був зроблений японськими геронтологами в результаті масштабного дослідження, яке проводилося багато років. Про результати проведеної роботи вони розповіли в рамках наукового заходу.

«Фізичний стан людини у віці від 60 і більше років в останні роки весь час поліпшується. А сама старість, якщо сприймати її крізь призму періоду настання фізичної немічності людини, поступово відсувається у всіх статей», – розповів у рамках свого виступу представник японської делегації.

За словами японських фахівців, вони протягом багатьох років займалися вимірами швидкості ходи серед осіб у віці 60-80 років. Це дослідження було розпочато ще в далекому 1997 році. Проведені через 10 років повторні виміри і зовсім продемонстрували, що швидкість ходьби у середньостатистичних громадян Японії в тому ж віці за вказаний період зросла приблизно на 10%. Більш того, в результаті дослідження була виявлена закономірність, згідно з якою, якщо 70-річна людина зберігає енергійну і відносно швидку ходу, то ймовірність прожити ще 10 років рівні приблизно 100%.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button