Людина

Вчені стверджують, що щотижневий секс корисний для здоров’я

Вчені провели дослідження впливу сексу на організм людини. В результаті було встановлено, що щотижневий статевий акт зміцнює здоров’я обох партнерів.

У дослідженні, яке проводилося з 2013 по 2019 рік, брала участь велика кількість гетеросексуальних пар. Вченим вдалося встановити, що люди, які займаються сексом хоча б раз на тиждень, мають набагато менший ризик захворювання. Це пов’язано з обміном речовин, який відбувається під час відносин, що покращує імунітет кожного партнера. Крім того, секс позитивно позначається на серцево-судинній системі і допомагає побороти депресію, а також знизити рівень стресу.

Під час заняття любов’ю партнери спалюють у середньому 85 калорій. Також в організмі починає рясно виділятися гормон окситоцин, який має низку позитивних ефектів для людини. Статистично підтверджено, що чоловіки, які частіше займаються сексом, мають на 50 відсотків менше шанс померти в найближчі 10 років. На закінчення проведеного дослідження вчені порекомендували вступати в інтимний зв’язок не рідше одного разу на тиждень. Це дозволить підтримувати нормальний рівень гормонів і сприяє гарному настрою.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button