Різне

Які звички розкажуть про ваш характер

harakter-liudynyЛюди, у яких підпис “з розмахом”, нерідко страждають від нарцисизму, заявляють співробітники Університету Північної Кароліни і Університету Меріленда. Вчені досліджували підписи понад 600 осіб. Виявилося, що найбільші у людей, чия робота високо оплачується, передає NBC News. Однак, ці люди найчастіше вели компанію до банкрутства через завищену самооцінку. Підпис є репрезентацією людського “Я”. Тому, якщо підпис “з ромахом” і не говорить про нарцисизм, тоді ця людина – “альфа-самець”.

Психологи зробили ще ряд відкриттів, що стосуються характеру людини. Любов до варених яєць свідчить про схильність до безладу. Також люди, які часто вживають варені яйця, нерідко розлучаються, але зате можуть похвалитися високим рівнем статевого потягу, говорить аналіз 1100 чоловік, що проводився радою British Egg Industry Council. Яйця-пашот – улюблене блюдо у радісних, люблячих погуляти людей, омлет – у дисциплінованих, яєчня – у обережних.

Червона машина говорить про агресивність і нерозсудливості власника. Зелена машина – про позитивний погляд на світ, синя або срібна – про оптимізм, чорна – про невпевненість у собі. Також, виявивши на своєму робочому місці багато нотаток на клейких листках, знайте: ви перевантажені.

Порожній стіл говорить про невдоволення роботою, твердять результати досліджень Університету Техасу. Рослини означають, що людина не збирається залишати посаду. Цукерки, велика кількість канцелярського приладдя – ознаки соціально активного працівника.

Ще одне відкриття: групу “Metallica” слухають ледачі люди і інтроверти, класичну музику, джаз та важкий метал – творчі особистості. Блюз пов’язаний з високою самооцінкою, реп – з любителями весело провести час, кантрі – з працьовитістю, а ось інді-рок – з низькою самооцінкою і грубістю людини.

Інформація зі сайту: http://cikavosti.com

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button