Земля

Люди вичерпали річний запас ресурсів Землі і почали жити “в борг”

День, коли люди повністю вичерпали запас ресурсів Землі на 2017 рік і почали жити “в борг” у планети, настав у середу, повідомляє Всесвітній фонд дикої природи (WWF).


“Сьогодні, 2 серпня, настав День екологічного боргу, коли люди повністю вичерпали запас ресурсів планети на 2017 рік. На початку 2000-х років цей день припадав на жовтень, але з кожним разом він наступає раніше. У цьому році людям необхідно вже 170% ресурсів планети для забезпечення своїх базових потреб у продукції сільського та лісового господарства, рибальства та поглинання викидів CO2”, — йдеться в повідомленні.

“Виробництво їжі робить значний вплив на навколишнє середовище, трансформуючи її. При цьому 30% їжі у всьому світі викидається, а це майже 1,3 мільярда тонн щорічно. А 50% земель, придатних для життя рослин, вже зараз зайнято під сільське господарство. Якщо не змінити харчові уподобання людей, що вже до 2050 року ситуація може стати критичною. Акція “День екоборгу” покликана привернути увагу до проблеми надвиробництва і нераціонального використання продуктів харчування”, — зазначили у фонді.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button