Людина

Люди, які часто займаються сексом, більше заробляють

Такий висновок Інституту дослідження праці в Німеччині, працівники якого вивчили результати 7500 опитувань греків. Як пише The New York Daily News, працівники, які мають сексуальний контакт більше чотирьох разів на тиждень, заробляють приблизно на 5% більше, ніж люди з менш активним інтимним життям.

Автор дослідження Нік Дрідакіс зазначає: ці люди також емоційно більш стабільні, більш відкриті і рідше мають менше обмеження по здоров’ю на зразок діабету, хвороб серця, артриту. У них вищі показники щастя і здоров’я. А всі ці якості важливі для роботи. “Людям потрібно любити і бути коханими фізично і не тільки. В іншому випадку, їм загрожують самотність, соціальна тривожність, депресія, які можуть торкнутися робочого процесу”, – констатує вчений.

Згідно пошуків, особливо сильний зв’язок між частотою сексу і заробітком була в групі осіб 26-50 років. Але, до речі, не виключено, що наявність грошей робило людину більш бажаним об’єктом для протилежної статі. Раніше вчені довели зв’язок доходу людини з його когнітивними функціями і здатністю логічно мислити. Притому, чим менше проблем зі здоров’ям, тим вищий заробіток.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


2 Коментарів

  1. я начинаю. с утра ЭТО и делаю допоздней ночи с небольшим перерывом на сон . некогда бабло отбивать. беден , но гордый своим темпераментом. с автором не согласен полностью. тот кто отбивает бабки целый денб

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button