Здоров'я

Майбутнього алкоголіка можна обчислити по групі з 11 генів

Американські вчені повідомили що, майбутнього алкоголіка можна обчислити по групі з 11 генів. Про це йдеться в статті, опублікованій в науковому виданні Translational Psychiatry.

alkoholizm_ta_heny_450

Такий висновок вчені зробили в ході дослідження, для участі в якому були запрошені чоловіки і жінки з Азії, Європи і Північної Америки. При цьому деякі з них були по-різному питущими, а решта – вели безалкогольний спосіб життя.

Під час дослідження вченими були виділені 11 груп генів і 66 їх різновидів, так чи інакше пов’язаних з високою небезпекою перетворення нормальної здорової людини в алкоголіка. Свої припущення дослідники підтвердили, провівши експерименти на мишах, яких вони примусово перетворили на алкоголіків.

Читайте також: Ще в утробі розвивається схильність до наркоманії та алкоголізму

Також, їм вдалося з’ясувати, що ці 11 груп генів взаємопов’язані не тільки з потенційною алкогольною залежністю, але і з кокаїновою, шизофренією та іншиим психічними розладами.

Дослідники вважають, що їх висновками можна буде скористатися для того, щоб запобігти прогресування алкоголізму серед людей.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button