Земля

Майже 2 мільйони людей загинули за 40 років стихійних лих

На планеті за 1970-2012 роки відбулося 8 тис. 835 стихійних лих, що викликали загибель 1940000 чоловік. Про це повідомляє БЕЛТА з посиланням на Центр новин ООН.

foto_cikavosti_14.07.2014-019

У цей період посухи, екстремальна температура, повені, тропічні циклони та інші природні лиха завдали збитків у розмірі $ 2,4 трлн.

Читайте також: Європейське космічне агентство буде прогнозувати стихійні лиха 

В останні роки у світі почастішали стихійні лиха і аномальні природні явища, які призводять до загибелі великої кількості людей і до величезних економічних втрат, гальмуючим розвиток на багато років. Про це йдеться в доповіді «Атлас смертності та економічних втрат внаслідок погодних явищ, клімату та стихійних лих, пов’язаних з водою в період з 1970 по 2012 рік «, підготовленому за сприяння Всесвітньої метеорологічної організації (ВМО).

Це дослідження покликане допомогти зробти уроки з минулого і зміцнити заходи з пом’якшення наслідків стихійних лих у майбутньому. У документі йдеться про необхідність домагатися поліпшення систем оповіщення про погодні явища, стандартизації та аналізу даних про кліматичні зміни та ризики, пов’язані з водою.

Кнопка «Наверх»