Наука

Медики розповіли про небезпеку надлишку вітамінів

У сучасно світі безліч людей регулярно вживають вітаміни з метою зміцнення здоров’я і поліпшення самопочуття, але це є помилкою. Медики розповіли про небезпеку надлишку конкретних речовин в організмі і тих хворобах, що вони провокують.

Фахівці відзначають, що нині в усьому світі існує мода на регулярне вживання різних вітамінів, причому без консультації з лікарями. Такий підхід вкрай небезпечний для всього організму, але мало хто про це знає. Надлишок вітаміну E здатний збільшити шанс інсульту, а також провокує розвиток раку простати у чоловіків. Його медики рекомендують отримувати з натуральних продуктів: горіхів, насіння і зелених овочів.

У помірних кількостях вітамін D корисний для всієї серцево-судинної системи, але при надмірному вживанні загрожує вплинути на ритм биття серця, розвиток раку шкіри і хвороб нирок. Існують і інші захворювання, чий ризик підвищується в таких ситуаціях – це атеросклероз, утворення каменів у різних органах організму, а також регулярні головні болі.

Надлишок вітаміну B6 здатний спровокувати цілий «букет» проблем. Невелика частина з них: акне, алергія, печія, нудота, сонливість, поколювання шкіри, втрата апетиту, зниження м’язового тонусу. Улюблений багатьма вітамін C виявився не менш небезпечним. Він призводить до порушення обміну речовин у всьому організмі, що провокує розвиток різних захворювань.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments