Людина

В американських бургерах виявили ДНК щура і людини

При молекулярному аналізі більше двохсот американських бургерів вчені виявили вельми непривабливі з погляду харчування, інгредієнти, в тому числі ДНК щура і людини. Інформація про це була опублікована в звіті компанії Clear Labs.

Вчені провели дослідження 258 бургерів 79 різних брендів, куплених в 22 магазинах Північної Каліфорнії. В 13,6% випадків фахівці знайшли деякі “проблеми”.

Крім ДНК людини і щура, фахівці виявили й інші порушення. Найчастіше зустрічалося невідповідність заявленої виробником харчової цінності і підміна інгредієнтів, яка зустрічалася в 6% випадків.

4,3% досліджуваної продукції містила хвороботворні мікроорганізми. В одній з придбаних вченими яловичої котлети була виявлена ДНК свинини, а бургер з індичкою і два бургера з яловичиною були “напхані” ДНК курки.

15% вегетаріанських бургерів були помічені в недостатньості інгредієнтів, два досліджуваних примірника містили м’ясо, а один з бургерів з чорною квасолею взагалі не містив даного інгредієнта.

У минулому році аналогічне дослідження було проведено Clear Labs щодо американських хот-догів. Деякі екземпляри продукції теж містили людську ДНК.

Пояснюючи результати тестів в Clear Labs підкреслили, що наявність ДНК людини зовсім не означає, що ваш бургер був зроблений з якоїсь людини, а, швидше за все, це говорить про те, що хтось ненароком доторкнувся до їжі або випадково залишив фрагмент свого волосся на продукті.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button