Здоров'я

Дієте шкідлива для чоловічого здоров’я

Британські вчені довели, що у чоловіків, які сидять на дієтах, знижується фертильність. Низькобілкове меню особливо сильно погіршує якість сперми.

Нове дослідження показало, що нестача білка в раціоні батька впливає на якість сперми, що може зробити безпосередній вплив на довгострокове здоров’я дитини. Британські експерти з Медичної школи Ноттінгемського університету годували мишей-самців низько протеїновою дієтою, яка порушувала функціонування кровоносних судин у їх нащадків. Меню з 18% білків і білковий раціон з 9% досліджувалися протягом 7 тижнів. Результати показали, що неякісне харчування змінило генетичну інформацію, передану сперматозоїдами.

Було також відзначено, що насіннєва плазма придушувала реакції матки, необхідні для здорової вагітності. Ці дані важливі для здоров’я людей, оскільки вони показують, що деяке харчування пов’язане з порушенням раннього розвитку. Лікарі рекомендують підвищити кількість щоденного протеїну, який міститься у свинині, яловичині і м’ясі птиці, а також грибах, яйцях, горіхах і рибі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button