Людина

Медики: Вживання води підвищує настрій в негоду

Медики повідомили, що в погану погоду можна підвищити настрій за допомогою вживання води. Експерти з Італії наголосили на відчутному ефекті від випитої чистої рідини, що багато людей можуть недооцінювати в силу його особливої простоти.

Відповідно до слів лікарів, запорукою відмінного самопочуття є кілька факторів, серед яких найважливішими позначені достатня тривалість сну, харчування зі значною кількістю овочів і фруктів, забезпечення захисту шкіри від різного роду зовнішніх факторів впливу. Це має велике значення у зимовий період, однак не варто забувати про такий простий спосіб тримати тіло в тонусі, як вживання води.

Щоденний прийом потрібного організмові кількості чистої рідини істотно покращує самопочуття. У разі появи застуди жага людини істотно падає, однак дуже важливо відновлювати втрачену внаслідок потовиділення рідина. Велике значення має проблема нестачі сонячного світла і погіршення настрою через похмуру погоду. В таких умовах багато людей стикаються з підвищенням сонливості, накопиченням втоми, появи проблем у концентрації уваги. Описані проблеми викликають зростання дратівливості людини. Подолати негативні ефекти можна за допомогою води.

«Навіть помірне зневоднення, а конкретніше кажучи – у разі втрати організмом близько 2% від загальної маси тіла – у людини з’являється характерний дискомфорт у формі головного болю, а також інших симптомів, що мають прямий зв’язок з настроєм. Водночас вживання води може розглядатися як реальна “їжа”, адже рідина також привносить в організм безліч важливих мікроелементів. Відмінним прикладом може служити магній. Вибір мінеральних версій, насичених відповідним мікроелементом, надає організму допомогу в подоланні безлічі симптомів нездужання. Це стосується, зокрема, випадків зростання частоти виникнення різних розладів настрою. Завдяки магнію можна знизити ступінь впливу стресу», – наголосили медики з Італії.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button